Kolejne szkolenia

AK
Karolina Krawczyk

Witajcie drodzy Czytelnicy mojego bloga! Chciałam się podzielić z Wami ciekawym doświadczeniem, jakim było prowadzenie 4 wykładów dla katechetów świeckich, sióstr zakonnych i księży diecezji krakowskiej. Odbywały się one 25 i 26 sierpnia w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Tematem szkolenia były „Niekonwencjonalne metody do zastosowania na katechezie”.

Od początku odczuwałam niesamowitą tremę, gdyż nigdy nie występowałam przed tak licznym audytorium (w sumie ponad tysiąc dwieście osób). Dodatkowo stres nasiliła świadomość, że będą mnie słuchać moi znajomi z roku oraz nauczyciele u których odbywałam swoje pierwsze praktyki. Na szczęście wszystko się udało, uff :)

Dziękuję za wszelkie miłe komentarze po wystąpieniu i maile. Takie sytuacje sprawiają, że chce się rozwijać nie tylko dla uczniów, ale i dla wszystkich, których mogę w jakiś sposób zainspirować :)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, zapraszam TUTAJ

Pozdrawiam ciepło każdego uczestnika jak i gościa fajnejlekcji :)

Agnieszka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>