Skip to main content

Nowe wyzwania :)

AK
fot. Karolina Krawczyk

 
Witajcie Kochani!

Od pewnego czasu nie wrzucałam nowych postów, gdyż priorytetem mojego życia stało się wcielenie w nową rolę (mamy :)). Ostatnio jednak podjęłam również inne wyzwanie – prowadzenie szkoleń. Miały one miejsce 20-21.11.2015 w trzech miastach: Zduńskiej Woli, Włocławku oraz Koninie. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie i radość, że mogłam podzielić się różnymi pomysłami z innymi nauczycielami. Przy okazji bardzo dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i gesty sympatii po każdym z wystąpień, jak również miłe maile.

 

Tak jak obiecałam uczestnikom, publikuję prezentację, przygotowaną na to wydarzenie. Wkrótce szczegółowo opiszę na blogu te metody, które się w niej znalazły, a jeszcze nie doczekały się specjalnych wpisów 🙂

 

One thought to “Nowe wyzwania :)”

  1. Bardzo podobają mi się Pani katechezy. Jestem świeżo upieczoną katechetką w średniej szkole. Bywa różnie, myślę, że spotkanie z Panią na szkoleniu w Toruniu wniosłoby w prowadzenie lekcji dużo fajnych pomysłów no i zainteresowania katechizowanych. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *